7 wydanie Studenckiego Czasopisma 'Format E1'

Data: 15.03.2024

okladka_wersja_ostateczna_10_08122022.jpg
W ramach działań Studenckiego Koła Naukowego Humanizacja Środowiska Miejskiego w styczniu zostało opublikowane 7. wydanie czasopisma tworzonego przez Studentów i Studentki naszego wydziału.
Każdy z numerów czasopisma przygląda się ważny tematom w architekturze, takim jak percepcja, różnorodność czy zmiana.
Najnowszy numer poświęcony jest otwartości.
Zachęcamy do lektury. Czasopismo można przeczytać na portalu ISSUU: https://issuu.com/formate1/docs/formate1_otwartosc oraz obecnie kupić w sklepiku 'Archi-tekturka' na naszym wydziale za 7zł