Wydział Architektury

Pliki do pobrania

1. Wniosek o wyznaczenie promotora lub promotorów, albo promotora i promotora pomocniczego złożony przez doktoranta do Komisji ds. stopni naukowych w dyscyplinie architektura i urbanistyka.ikona-pobierz.jpg

2. Odpis dyplomu poświadczający posiadanie tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera albo równorzędnego lub dyplom dający prawo do ubiegania się o nadanie stopnia doktora w państwie, w którego systemie szkolnictwa wyższego działa uczelnia, która go wydała.

3. Oświadczenia promotora lub promotorówikona-pobierz.jpg, albo promotora i promotora pomocniczegoikona-pobierz.jpg o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji.

4. Wykaz dorobku naukowego.

5. Informację o dotychczasowym przebiegu studiów doktoranckich.

6. Kwestionariusz osobowy ikona-pobierz.jpg

7. Do czasu przyjęcia rozprawy doktorskiej, do dokumentacji doktorant może dołączyć certyfikat albo dyplom ukończenia studiów poświadczający znajomość nowożytnego języka obcego na poziomie biegłości językowej co najmniej B2.

1. Oświadczenie promotora o ukończeniu pracy, wraz z informacją, że rozprawa doktorska spełnią warunki stawiane  rozprawom doktorskim, oświadczenie również podpisują  powołani promotor pomocniczy, kopromotor lub drugi promotor (załącznik 5)

2. Opinia promotora/promotorów na temat przedstawianej rozprawy doktorskiej,

3. Wniosek promotora z propozycją recenzentów wraz z informacją o dyscyplinie naukowej lub artystycznej (załącznik 6)

4. Wniosek promotora o zmianę /uściślenie tematu pracy doktorskiej (załącznik 7)

5. Wniosek kandydata z prośbą o zmianę dyscypliny dodatkowej (załącznik 4)

6. Wniosek kandydata z prośbą o wyznaczenie komisji egzaminów doktorskich z:

• dyscypliny podstawowej - architektura i urbanistyka,
• dyscypliny dodatkowej - wskazanej we wniosku o wszczęcie przewodu doktorskiego, (WYKAZ OBSZARÓW WIEDZY, DZIEDZIN NAUKI I SZTUKI ORAZ DYSCYPLIN NAUKOWYCH I ARTYSTYCZNYCH)
• języka obcego nowożytnego wskazanego we wniosku o wszczęcie przewodu doktorskiego (załącznik 8)

7. Osoba nie będąca uczestnikiem Studiów Doktoranckich na WA PWr., przed złożeniem rozprawy doktorskiej ma obowiązek przedstawienia głównych jej założeń na seminarium naukowym (wymagany protokół z seminarium + lista obecności), termin seminarium kandydat ustala z  promotorem.

8. Wniosek promotora o powołanie komisji doktorskiej (do obrony) wraz z propozycją członków komisji (załącznik 10).

9. Raport z Jednolitego Systemu Antyplagiatowego (podpisany przez promotora)

10. Wersja elektroniczna rozprawy doktorskiej oraz streszczenie w języku polskim i angielskim (w formacie pdf na płycie CD)

UWAGA!

Rozprawę doktorską dostarcza się w 5 lub 6 egzemplarzach.

Rozprawa doktorska, będąca pracą pisemną, powinna być opatrzona streszczeniem w języku angielskim, a jeżeli rozprawa doktorska jest przygotowana w języku obcym, dołącza się dodatkowo streszczenie w języku polskim.

1. Doktorant ubiegający się o przedłużenie okresu odbywania studiów ma obowiązek złożyć do Kierownika Studiów Doktoranckich:

  1. podpisany przez Promotora wniosek o przedłużenie okresu odbywania studiów wraz z uzasadnieniem;
  2. zatwierdzony przez Promotora harmonogram prac nad rozprawą doktorską podczas okresu przedłużenia studiów wraz z wyszczególnieniem przewidywanych zadań oraz terminami ich realizacji;
  3. opinię Promotora o zaawansowaniu pracy oraz oświadczenie o planowanym terminie ukończenia rozprawy.

2. Doktorant ma obowiązek złożyć komplet dokumentów w terminie wyznaczonym przez Kierownika Studiów Doktoranckich.

3. W przypadku posiadania promotora pomocniczego, drugiego promotora lub kopromotora ich opinie i podpisy również są wymagane w odniesieniu do dokumentów wymienionych w ust. 1.

4. Kierownik Studiów Doktoranckich powołuje Wydziałowy Zespół Konsultantów, który opiniuje wniosek doktoranta oraz przeprowadza seminarium sprawozdawcze dotyczące postępów w pracach nad rozprawą doktorską.

5. Doktorant ma obowiązek zaprezentować przed Wydziałowym Zespołem Konsultantów postępy w pracy nad rozprawą, stopień zaawansowania w pisaniu pracy oraz harmonogram dalszych prac podczas okresu przedłużenia studiów.

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję