Chill-Out Architecture "Troskliwe miasto"

Data: 13.03.2024

Koło Naukowe Humanitaryzacja Środowiska Miejskiego ma przyjemność zaprosić na marcowy wykład z serii "Chill-out Architecture". Tym razem mamy zaszczyt gościć architektkę i urbanistkę, profesor na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej, oraz autorkę książek "Architektki" i "Systemy do mieszkania" - Agatę Twardoch. Podczas spotkania poruszone zostaną problemy grup wykluczonych i słabych w mieście.
Po wykładzie zachęcamy do wzięcia udziału w AFTER CHILL-OUT ARCHITECTURE, na którym będzie można wymienić się wrażeniami i przemyśleniami.
Zapraszamy już 21 marca na godzinę 19.00 do CZASOPRZESTRZENI - klub Łącznik (ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław).