Informacja o udziale w Research and Innovation days w Brukseli na zaproszenie KE

Data: 18.03.2024

Dzień dobry,

Przekazuję informację o moim udziale w European Research and Innovation Days | Research and Innovation (europa.eu) w Brukseli. Podczas  panelu EU Missions for the Green Deal ec_rtd_ri-days-2024-agenda.pdf (ctfassets.net) będę reprezentowała Misję Adaptacja do zmian klimatu. Jako członkini zarządu misji opowiem w jaki sposób projekty misyjne przyczyniają się do realizacji celów Misji poprzez wspieranie regionów i władz lokalnych. Odniosę się do tego zagadnienia w kontekście najnowszej analizy wpływu zmian temperatur na Europę, zawartej w Europejskiej Ocenie Ryzyka Klimatycznego (EUCRA), opublikowanej 11 marca 2024 przez Europejską Agencję Środowiska.

W dyskusji wezmą udział:

Speaker on Ocean Mission: Pascal Lamy Speaker on Climate Adaptation Mission: Barbara Widera Speaker on Soil Mission: Teresa Pinto Correia Speaker on Cities Mission: David Dessers

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji wraz z linkiem do rejestracji na to wydarzenie:

Events | The research and innovation community platform (europa.eu)

Serdecznie pozdrawiam,

Barbara Widera

barbara.widera@pwr.edu.pl

+48 602 36 37 41

Associate Professor at Wroclaw University of Science and Technology, Faculty of Architecture
Member of the Mission Board of EU Mission on Adaptation to Climate Change
Join our #MissionClimate towards climate resilience

european_research_and_innovation_days.jpg