II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Architektura Wyzwań – Materiały dla Przyszłości"

Data: 25.03.2024

Szanowni Państwo,

W imieniu Pani Prof. Anny Marii Wierzbickiej, Przewodniczącej Komitetu Naukowego Konferencji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Architektura Wyzwań – Materiały dla Przyszłości", która odbędzie się 17-18 czerwca 2024 w Warszawie

Tegorocznymi organizatorami są: Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

W załączniku znajdą Państwo tezy konferencji oraz komunikat konferencyjny.
Wszystkie informacje zebrane są na stronie internetowej konferencji:

Link do rejestracji na konferencję: https://forms.office.com/e/Ukh0dTZyzE
Email konferencyjny: konferencja.wapw2024@pw.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Będzie ono związane z otwarciem pawilonu "Inwestycja w przyszłość" w Muzeum Łazienki Królewskie.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie komunikatu o konferencji i liczymy na Państwa obecność.

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy Konferencji