Nagroda filmowa dla Studentki WA!

Data: 13.12.2021

Krótkometrażowy debiut reżyserski Hanny Seredyńskiej, studentki WA PWr, nagrodzony na Festiwalu Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła! Praca zyskała nagrodę specjalną Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych UM w Ostrołęce na festiwalu Filmowe Zwierciadła 2021 oraz została zakwalifikowana do przeglądu Hyde Park, w ramach festiwalu Kameralne Lato 2021 w Radomiu.

„Buddy Film” to dokument kreacyjny dziejący się na osiedlu mieszkaniowym, na którym spotyka się trzech kumpli. Reżyserka z bliska przygląda się bohaterom, ukazując niesamowitą chemię między trzema świetnymi facetami. Przenosi widza w na pozór zwyczajną historię i miejsce, opowiadając o tym co robili i jakie przygody przeżyli bohaterowie.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=YnKdVjPep1M&ab_channel=AKRFFosa

buddy_film_1.jpg

Hanna Seredyńska, na co dzień studentka naszego Wydziału, jest również przewodniczącą Akademickiego Klubu Realizatorów Filmowych FOSA we Wrocławiu. Fascynuje ją społeczne podejście do projektowania oraz design i sztuka w szerokim zakresie - od malarstwa do filmów, które stały się jej największą pasją. Zarówno w architekturze, jak i w filmie odnajduje aspekt kreowania przestrzeni i tworzenia innego świata. Aktualnie pracuje nad krótkometrażowym filmem fabularnym.