Nasz Wydział na pierwszym miejscu rankingu Izby Architektów Rzeczpospolitej.

Data: 25.10.2021

przechwytywanie2.png
Nasz Wydział na pierwszym miejscu rankingu Izby Architektów Rzeczpospolitej w grupie dużych uczelni!

Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej stworzyła ranking uczelni kształcących architektów, w którym kryterium były tegoroczne wyniki egzaminów na uprawnienia projektowe. Wygraliśmy bezapelacyjnie ze wskaźnikiem 74,14% zdanych egzaminów. Co więcej zajęliśmy też pierwsze miejsce w rankingu studiów I stopnia, okazało się bowiem, że nasi absolwenci niezależnie od miejsca kontynuowania nauki na studiach II stopnia, osiągają najlepsze wyniki na egzaminach zawodowych.
Więcej o badaniach: http://www.zawod-architekt.pl/pokaz/edukacja_z_perspektywy_iarp,840?fbclid=IwAR3pHQZxnEhms-pVL88R__lLy0d5F_cp0wytOn_XBbhdY5T7lOSqzrWvGtw

przechwytywanie.png