WARSZTATY Z PROGRAMU AUTOCAD 2024 r.

Data: 18.01.2024

warsztaty.jpg

Serdecznie zapraszamy do udziału w WARSZTATACH Z PROGRAMU AUTOCAD 2024 r.

Termin: 27.01.2024 r. (sobota), godz. 10:00

Czas: około 2 – 2.5 h zegarowe

Miejsce: Teams (zespół WARSZTATY AUTOCAD 2024 r.)

Dla kogo: dla wszystkich zainteresowanych studentów naszego Wydziału (w szczególności zachęcamy do udziału studentów 1. roku), wszyscy studenci 1. roku zostaną automatycznie dodani do zespołu warsztatów, pozostałych chętnych prosimy o zgłoszenie mailowe: agnieszka.adamska-idzikowska@pwr.edu.pl do piątku 26.01.2024 r. godz. 20.

Ogłaszamy: nabór studentów 1. roku – do przedstawienia 3 trików w AutoCadzie (czas wystąpienia ok. 3-6 min) wybranych z przekazanego zestawu trików w formacie pdf (w załączniku). Zagadnienie należy pokazać w programie AutoCad w trakcie spotkania.

Dodatkowe informacje: zaangażowanie prelegentów będzie brane pod uwagę przy ocenie końcowej za kurs Komputerowe Wspomaganie Projektowania 1 - AutoCad, decyduje kolejność zgłoszeń!, formularz zapisów w formie linku zostanie udostępniony w czwartek 18.01.2024 r. o godzinie 20 w utworzonej grupie na Teamsie.

Plan spotkania:

1. Prezentacje trików przygotowane przez uczestników warsztatów.
  2. Kilka słów o elementach opisowych, blokach dynamicznych i współpracy z arkuszem kalkulacyjnym.
  3. Skróty na klawiaturze i zagadnienia związane z programem AutoCAD – quiz w Kahoot.
  4. Zakończenie spotkania.

Serdecznie zapraszamy!                                                                                                                                                     Zespół dydaktyczny Sztuk Wizualnych