Zaproszenie / konferencja prasowa 25. edycji Konkursu ,,Projekt Łazienki 2023"

Data: 01.03.2023

W imieniu firmy Geberit mamy ogromną przyjemność zaprosić na konferencję prasową

1. edycji Konkursu ,,Projekt Łazienki 2023”

Spotykamy się 6.03.2023 (poniedziałek) o godz. 15:00 w Pawilonie SARP w Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie

Gośćmi specjalnymi konferencji będą:

prof. dr hab. inż. arch. Ewa Kuryłowicz - Wydział Architektury PW, Kuryłowicz & Associates, sędzia SARP WarszawaAgnieszka Kalinowska-Sołtys - Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich, architekt, partner i członek zarządu APA WojciechowskiJacek Tryc - Architekt, właściciel pracowni Jacek Tryc - wnętrza, wiceprezes i członek zarządu SAW, laureat Konkursu ,,Projekt Łazienki”Przemysław Powalacz - Prezes Zarządu Geberit Sp. z o.o.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Jaroszyńska

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 5.03.2023 na adres: magdalena.jankowska@okkpr.pl