„Zielono-niebieskie podejścia w architekturze"

Data: 11.01.2024

Prace naszych studentek - Pauliny Matuszewskiej i Justyny Szynkowskiej, wykonane pod opieką prof. Nowakowskiego, ukazały się drukiem w międzynarodowej publikacji opracowanej przez Wydział Architektury Słowackiego Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie (FA STU Bratislava).

Publikacja „Zielono-niebieskie podejścia w architekturze" prezentuje alternatywne rozwiązania, integrując inteligentne technologie, ekologiczne projekty i estetykę. Całość dostępna online: https://www.fad.stuba.sk/buxus/docs/Ateliery/at-ilkovicova/ZM_publikacia.pdf