Wyniki realizacyjnego studenckiego konkursu architektonicznego na koncepcję restauracji „zatoka buntu” z wykorzystaniem modułów kontenerowych wraz z otoczeniem

Data: 26.03.2021

plakat_wyniki_5100x3100.jpg

Przedmiotem Konkursu było wykonanie koncepcji budynku lub zespołu budynków restauracji Zatoka Buntu, zlokalizowanych między ul. Wita Stwosza, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Władysława Stanisława Reymonta a Pasażem Antoniego Nurzyńskiego w Skierniewicach.

Celem konkursu był wybór koncepcji, która będzie stanowić autorską propozycję lokalu gastronomicznego, zbudowanego z wykorzystaniem modułów kontenerowych, wpisującą się w założenia marki konceptu gastronomicznego Zatoka Buntu. Od prac biorących udział w konkursie oczekiwano również, że proponowane rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne będą spełniały współczesne standardy funkcjonalne oraz techniczne dla tego typu lokali.

JURY KONKURSU

Barbara Gronostajska (architekt, Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej)
Bartosz Adamiczka (architekt)
Anna Berbesz (architekt)
Tomasz Broma (architekt)
Elżbieta Komarzyńska Świeściak (architekt i główny organizator konkursu)
Milosz Krstić (inwestor, przedstawiciel firmy WM PRO Sp z o.o.)

NAGRODZONE PRACE

Nagroda realizacyjna 2 000 PLN + gwarantowany płatny staż w pracowni przygotowującej projekt budowlany lub techniczny dla inwestycji
Praca nr 515428
Skład zespołu:
Natalia Cichocka (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej)
Maja Gabrysiak (Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej)

zatoka_buntu_515428_plansza_1_rgb.jpg     zatoka_buntu_515428_plansza_2_rgb.jpg     zatoka_buntu_515428_plansza_3_rgb.jpg

Nagroda Jury o wartości 300 PLN
Praca nr 72Q37WX
Skład zespołu:
Maja Pacek (Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej)
Natalia Wojtaś (Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej)