Gala rozdania nagród BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2022

Data: 27.10.2022

Podczas Gali rozdania nagród BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2022, które miało miejsce w Warszawie w dniu 24.10.2022 r. w imieniu Wydziału nagrodę odebrała Pani dr hab. inż. arch. Joanna Jabłońska, prof. uczelni.

Zdobycie przez Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, II miejsca w Rankingu Wydziałów:

II MIEJSCE W RANKINGU WYDZIAŁÓW ARCHITEKTURY – BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2022 – B4F (builder4future.pl)

Autor zdjęć: foto/ Legionowo Marek Antoszkiewicz.