FILM PROMOCYJNY Z WARSZTATÓW DEMOTEC W WAŁBRZYCHU

Data: 25.03.2024

W listopadzie 2023 r. w ramach kontynuacji projektu badawczego DEMOTEC, badacze z Katedry Urbanistyki i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Architektury PWR (dr hab. inż. Łukasz Damurski, dr inż. arch. Agnieszka Szumilas, dr inż. Paweł Pach i mgr inż. Aleksandra Pilch) przeprowadzili w Wałbrzychu warsztaty z udziałem przedstawicieli władz miasta. Celem wydarzenia była konfrontacja wiedzy zdobytej w drodze badań naukowych z praktycznym doświadczeniem pracowników urzędu miejskiego. W trakcie moderowanej dyskusji udało się wypracować konkretne rekomendacje służące usprawnieniu budżetu obywatelskiego nie tylko w Wałbrzychu, ale również w innych europejskich miastach.

Film promocyjny z tego wydarzenia można obejrzeć po kliknięciu w poniższy link: https://politechnikawroclawska.sharepoint.com/:v:/s/H2020DEMOTEC/EYgl7pMP5rlMpezakCVLT3MB76Od-7TQk80WNcsvRZ-32Q?e=tSQAxx

Warto przesłuchać!