Grant ministerialny dla czasopisma „Architectus”

Data: 03.02.2023

Miło nam poinformować, że „Architectus” znalazł się wśród czasopism wyróżnionych w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Rozwój czasopism naukowych”. Celem konkursu jest wsparcie finansowe cenionych polskich periodyków naukowych i pomoc w ugruntowaniu ich obecności w międzynarodowym obiegu naukowym. O dofinansowanie w ramach tego projektu mogły się ubiegać jedynie czasopisma o ustalonej renomie i indeksowane w jednej z międzynarodowych baz referencyjnych (Scopus, Science Citation Index Expanded, Social Sciences Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Emerging Sources Citation Index lub European Reference Index for the Humanities and Social Sciences – ERIH+).

Zapraszamy do czytania i publikowania: http://architectus.pwr.edu.pl/index.html