Inwentaryzacja 4 budynków kolejowych w rejonie Tarnowskich Gór

Data: 09.03.2023

Biuro projektowe SYSTRA w ramach jednego z aktualnie realizowanych projektów ma do wykonania inwentaryzację 4 budynków kolejowych w rejonie Tarnowskich Gór w woj. śląskim. W związku z powyższym zapraszamy do współpracy studentów Wydziału Architektury Politechniki wrocławskiej, zainteresowanych odbyciem praktyki inwentaryzacyjnej.

Ze swojej strony możemy zapewnić:

- niezbędne szkolenia kolejowe poprzedzające inwentaryzację (inwentaryzacja odbywałaby się na terenach należących do PKP PLK. S.A.),
- dojazd do i z miejsca inwentaryzacji,
- obecność naszego koordynatora technicznego w trakcie inwentaryzacji,
- potwierdzenie wykonania praktyki.

Terminy:

- na zgłoszenia czekamy do 22.03.2023.
- szkolenie odbędzie się online, w dniach 23-24.03.2023
- wyjazd na inwentaryzację w terminie pomiędzy 27.03.2023 a 31.03.2023
- termin na przekazanie inwentaryzacji w formie elektronicznej to 12.04.2023

Osoby chętne prosimy o kontakt z:

Michał Mrózek
mmrozek@systra.com