Konferencja dotycząca edukacji w zakresie projektowania inżynieryjnego i architektonicznego

Data: 09.06.2023

Conference on Engineering and Architecture Design Education - EADE-2023

W dniach 12 - 14 czerwca na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej odbędzie się konferencja dotycząca edukacji w zakresie projektowania inżynieryjnego i architektonicznego: Conference on Engineering and Architecture Design Education - EADE-2023.
EADE-2023 to wspólna inicjatywa renomowanych instytucji, takich jak Politechnika Wrocławska, Politechnika Krakowska, Politechnika Gdańska, Słowacki Uniwersytet Techniczny w Bratysławie, Światowy Instytut Edukacji Inżynieryjnej i Technologicznej (World Institute for Engineering and Technology Education - WIETE) oraz Commonwealth Science and Technology Academy for Research (C-STAR)
w Czennai w Indiach jako współsponsor.

Konferencja będzie platformą do dyskusji dla ekspertów z branży na temat postępów w edukacji projektowania budowlanego i architektonicznego. Zapraszamy pracowników, doktorantów i studentów do uczestnictwa w wykładach otwartych. Wykład pt.: ”WIETE Interactive Presentation: Publishing in WIETE journals - acceptance, metrics, impact”, odbywać się będzie dn. 13.06.2023 (wtorek) o godzinie 17:00
w sali 24 E-1. Zachęcamy również do udziału w sesji otwartej w dniu 14.06.2023 (środa), trwającej
w godzinach 11:30 -13:00 w sali 24 E-1. Program konferencji dostępny jest na stronie https://eade.pwr.edu.pl/

unnamed.jpg