Konkurs dla studentów/ek architektury

Data: 30.11.2023

konkurs_ms_fb.png

Konkurs dla młodych architektów

MBP im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu wraz z Wydziałem Architektury PWr zaprasza studentów architektury do udziału w konkursie na uniwersalną koncepcję architektoniczną aranżacji wnętrza bibliotecznej strefy dla dzieci. Swoje propozycje można zgłaszać do 22 stycznia 2024, a na autora najlepszej koncepcji czeka nagroda w wysokości 5000 zł.

Organizatorom zależy na modułowej koncepcji zagospodarowania kącika dziecięcego w bibliotece, który pozwoli na stworzenie przestrzeni do wypoczynku, nauki i zabawy dla dzieci w wieku 3-12 lat. Zaprojektowane miejsce powinno być funkcjonalne, energooszczędne i uwzględniać użycie materiałów z/do recyklingu.

Prace należy zgłaszać do 22 stycznia 2024 na adres mbp00@biblioteka.wroc.pl, a na autora najlepszej koncepcji czeka nagroda w wysokości 5000 zł. Zgłoszenia zostaną ocenione przez jury, w skład którego wchodzą między innymi  Dziekan i Prodziekan Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz architekt – Grzegorz Kłoda z pracowni GK-ATELIER.

Pełne wymagania oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej MBP: https://biblioteka.wroc.pl/konkurs-architektoniczny/, a pytania można kierować na adres: mbp00@biblioteka.wroc.pl

Patronami konkursu są Stowarzyszenie Architektów Wnętrz oraz GK-ATELIER.