Kurs Digital Fabrication

Data: 11.04.2023

01_digital_fabrication_basic_tu-can.jpg

Kurs Digital Fabrication!

Nasi partnerzy z Wydziału Architektury TU Darmstadt w ramach współpracy w sieci Unite! zapraszają studentów WA PWr do udziału w kursie Digital Fabrication.

Kurs prowadzony będzie w formie online w okresie 06.04 – 29.06, w czwartki w godzinach 15:00 – 17:00.

Kolejnym etapem będzie możliwość udziału w warsztatach podczas których przygotowane a następnie wyprodukowane zostaną zaprojektowane obiekty architektoniczne.

Kurs skierowany jest do studentów posiadających podstawową wiedzę z oprogramowania Rhino i projektowania parametrycznego. Będzie prowadzony w języku angielskim.

Pierwsze spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się w dniu 13.04.23r o godzinie 15:00

pod linkiem:

Meeting ID: 905 529 4505

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o wysłanie e-mail na adres: jerzy.latka@pwr.edu.pl w temacie DDU TU Darmstadt

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, tylko wybrane osoby będą mogły uczestniczyć w zajęciach.

UWAGA: za udział w kursie nie przyznawane są punkty ECTS.