Międzyuczelniane warsztaty urbanistyczno-architektoniczne - 4-8 września 2023!

Data: 22.06.2023

grafika_warsztaty_fb.jpg

Katedra Urbanistyki i Gospodarki Przestrzennej zaprasza studentów kierunków Architektura i Gospodarka Przestrzenna do wzięcia udziału w międzyuczelnianych warsztatach urbanistyczno-architektonicznych w gminie Rybczewice, w województwie lubelskim.

Udział w warsztatach daje możliwość zaliczenia praktyki urbanistycznej ( dla kierunku Architektura) oraz praktyki inwentaryzacyjno-zawodowej ( dla kierunku Gospodarka Przestrzenna).

Celem warsztatów jest rozpoznanie zasobu architektonicznego i krajobrazowego gminy, w szczególności wykonanie inwentaryzacji obiektów zabytkowych i koncepcji dla kierunków dalszego zagospodarowania przestrzennego.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z Panią dr inż. arch. Agnieszką Szumilas, agnieszka.szumilas@pwr.edu.pl , do 27 czerwca 2023.

Dla osób zainteresowanych zostanie zorganizowane spotkanie online, podczas którego omówione zostaną szczegóły Warsztatów.

GORĄCO POLECAMY i ZAPRASZAMY!