Miniforma 2 - wernisaż wystawy

Data: 10.07.2024

Ruszył II etap warsztatów projektowo-realizacyjnych, w których biorą udział studenci I roku: MINIFORMA2 − "Forma służąca rekreacji".

Projekty koncepcyjne − efekt końcowy I etapu − można jeszcze zobaczyć w Galerii POCO przy ul. Pomorskiej 55/32U (na zwiedzanie najlepiej umówić się indywidualnie − tel. 604 375 829).

Wernisaż wystawy prezentującej prototypy projektów odbędzie się już w najbliższy piątek, 12 lipca o godz. 16:00 w siedzibie SARP O/Wrocław przy ul. Oławskiej 21/parter.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

fot. Łukasz Szczepaniec, Agnieszka Dobrzyńska-Jarosz