Nagroda Publiczności w konkursie „Architektura Betonowa 2023”

Data: 15.11.2023

Ogólnopolski konkurs "Architektura Betonowa 2023" organizowany jest przez Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej i Stowarzyszenie Producentów Cementu. O nagrodę publiczności ubiega się 17 projektów, w tym 5 opracowanych na naszym Wydziale:

Dom społeczności śląskiej. Adaptacja terenów poprzemysłowych w Bytomiu
proj.: Dominika Bednarek
promotor: dr Marek Lamber

Inter caelum et terram. Memoriał wykluczonych
proj.: Wiktoria Zarębska
promotorka: dr Ada Kwiatkowska

Nowa granica. Brama przejścia
proj.: Marta Kalisz
promotorka: dr Ada Kwiatkowska

MarsTrip. Centrum nauki dla dzieci na Florydzie
proj.: Sylwia Sęk
promotorka: prof. Barbara Gronostajska

Dom spokojnej starości w Portugalii
proj.: Natalia Moch
promotorka: prof. Barbara Gronostajska

Więcej informacji znajduje się na portalu "Architektura i Biznes": https://www.architekturaibiznes.pl/wybierz-nagrode-publicznosci-w-konkursie-architektura-betonowa-2023,30634.html?fbclid=IwAR0qV9BLVuaZpAk7JBObY-kR_J5uQM6VlXdayVB-6EAJCHTTjwqXU4iYdlw