Nasza Dyplomantka zdobywa I nagrodę w międzynarodowym konkursie "Devise"

Data: 04.04.2024

Konkurs "Devise" stawiał przed uczestnikami ambitne zadanie zaprojektowania instytutu, który nie tylko będzie miejscem kształcenia w dziedzinach technicznych, ale także pełnić funkcję laboratorium i zachęcać do współpracy różne gałęzie przemysłu oraz społeczność pracowników technicznych. Projekt naszej Absolwentki wyróżnił się zarówno innowacyjnością jak i funkcjonalnością, oferując elastyczne rozwiązania architektoniczne wspierające interdyscyplinarną współpracę. Praca konkursowa powstała pod opieką dr hab. inż. arch. Pawła Kirschke, stanowiąc jednocześnie znakomitą realizację pracy dyplomowej naszej absolwentki.
Projektowany instytut, umiejscowiony w Bristolu, o którym wiadomo, że jest zagłębiem technologicznym i miastem uniwersyteckim Wielkiej Brytanii, został zaprojektowany jako wielofunkcyjny kompleks, zintegrowany zarówno z otoczeniem, jak i potrzebami użytkowników. Poszczególne elementy funkcjonalne, takie jak laboratoria, sale seminaryjne, biblioteka czy stołówka, zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający swobodną współpracę i interakcję pomiędzy studentami różnych kierunków.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektem na stronie konkursu "Devise" na platformie UNI Competitions pod tym linkiem: https://uni.xyz/competitions/devise/entries
 Gratulujemy sukcesu i życzymy jej dalszych osiągnięć na drodze zawodowej.

konkurs_patrycja_koska.docx [ .docx 15.25 KB ]

04-04-2024