nowy semestr - nowości

Data: 03.10.2022

W nowym roku akademickim czekają na Państwa następujące nowości:

1. W kilku miejscach Wydziału ustawione zostały skrzyneczki-biblioteczki, na których znajdą Państwo książki (czasem „branżowe”, czasem beletrystyczne) oraz rozmaite czasopisma, do poczytania na miejscu, do pożyczenia i do dołożenia kolejnych.
To zaczyn – mam nadzieję – trwałego współdzielenia się swoimi lekturami.

2. W pokoju nr 13 uruchomiona została Pracownia Fotografii (jest to zarazem siedziba Fotograficznego Koła Naukowego Archiw1zje (facebookinstagram). Pracownię prowadzi Pan Krzysztof Nowak (krzysztof.nowak@pwr.edu.pl).
W najbliższym semestrze poprowadzi on dla chętnych szkolenia z pracy w ciemni przy fotografii analogowej (informacja o terminach i sposobie zgłaszania udziału – wkrótce).
Zachęcamy także do korzystania z pracowni w ramach zajęć projektowych (fotografie makiet, nie tylko finalnych, ale także dokumentujące i wspomagające proces twórczy).

3. W listopadzie rozpoczynamy kolejną edycję konkursu fotograficznego „Zobaczyć miasto”.
Temat przewodni na ten rok to: Miasto i Woda (szczegóły wkrótce).

Z życzeniami miłej lektury i mnóstwa artystycznych wrażeń,

Marzanna Jagiełło