OFERTA STAŻU BERENICE CURT ARCHITECTURE

Data: 14.11.2022

OPIS PRACY

• Udział w projektach biurowych i budowach: urbanistycznych, mieszkaniowych, handlowych, rozbudowy,  renowacji, we Francji oraz we Włoszech.
• Zaangażowanie w rozwój biura: narzędzia produkcyjne i komunikacyjne, projekty redakcyjne, odpowiedzi na przetargi.

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI

• Biegłość językowa: francuski, angielski
• Umiejętności w zakresie oprogramowania: REVIT, AUTOCAD, pakiet ADOBE.
• Umiejętności interpersonalne
• Ciekawość i otwartość
• Organizacja i rygor
• Entuzjazm i zaangażowanie
• Koordynacja z innymi członkami zespołu

„BERENICE CURT ARCHITECTURE to młode paryskie biuro założone jako przedłużenie międzynarodowej kariery Bérénice Curt, architekta HMONP i 6 lat pracy w renomowanych agencjach.
Bérénice Curt współpracowała z Jeanem Nouvelem, Dominique Perrault, Genslerem, Franklin Azzi Architecture i Christ & Gantenbein Architekten. W ten sposób brała udział w projektach zarówno w zakresie designu, jak i w skali miejskiej, a także w różnych programach, od szkolnictwa wyższego po wioskę olimpijską w Paryżu 2024.
Opierając swoją praktykę w Paryżu, czerpie odniesienia i inspiracje ze swoich doświadczeń na całym świecie, od Japonii po Amerykę Południową przez Włochy i Szwajcarię. W większości swoich projektów Bérénice Curt otacza się kreatywnymi ludźmi z bliskich jej środowisk.
Powierzone jej projekty rodzą się z eklektycznych spotkań i procesu projektowego, który rozwija się podczas współpracy. Od projektów mieszkaniowych po komercyjne, poprzez rozbudowy i elewacje w regionie paryskim po renowację willi w Toskanii. Bérénice Curt tworzy w ten sposób sieć partnerów i rzemieślników ustanawiających oświecony i ufny dialog w centrum ich twórczości."

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz przesłać nam swoją aplikacje na adres: office@berenicecurt.com