Ogłoszenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Architektury

Data: 24.04.2023

• o naborze wniosków budżetowych B i wniosków projektowych K;
  • o posiedzeniu Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Architektury w sprawie rozpatrzenia wniosków

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Architektury ogłasza nabór wniosków budżetowych B dla dofinansowania działalności bieżącej organizacji studenckiej.

Wnioski należy dostarczyć do czwartku, 28 kwietnia 2023r. do południa (12:00) w wersji elektronicznej.

W wersji elektronicznej:

wnioski należy wysłać na maila: kfds.w1@pwr.edu.pl pliki powinny być w formacie *.pdf format nazwy ma być następujący: B_2023_Nazwa_Podmiotu.pdf

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Architektury ogłasza konkurs na wnioski projektowe K na działalność naukową.

W wersji elektronicznej:

wnioski należy wysłać na maila: kfds.w1@pwr.edu.pl pliki powinny być w formacie *.pdf format nazwy ma być następujący: K_2023_Nazwa_Podmiotu.pdf

Jednocześnie podaję do publicznej wiadomości, że posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Architektury w sprawie rozpatrzenia wniosków odbędzie się dnia 28 kwietnia 2023r.

Wawrzyniec Zipser

Prodziekan ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem