OGŁOSZENIE O KONKURSIE IM PROF. JANA ZACHWATOWICZA dla dyplomantów 2019 i 2020

Data: 16.07.2020

Uwaga Dyplomanci prac obronionych w 2019r. i prac realizowanych w 2020 r.
w załączeniu znajdziecie Państwo regulamin konkursu i skan listu Polskiego Komitetu Narodowego Międzynarodowej Rady Ochrony Zabytków ICOMOS z zaproszeniem dla dyplomantów naszego Wydziału do udziału w dorocznym Międzynarodowym Konkursie im. Profesora Jana Zachwatowicza na najlepsze prace magisterskie studentów, podejmujących problematykę ochrony dziedzictwa kulturowego.
Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w konkursie zarówno zeszłorocznych jak i tegorocznych dyplomantów, którzy podjęli w swoich pracach taką tematykę.
Termin nadsyłania prac - 25 października 2020r.
Paweł Pach

list_icomos_konkurs_prof_zachwatowicza.pdf [ .pdf 725.36 KB ]