Podsumowanie warsztatów 5xR

Data: 11.07.2022

W sobotę 11.06.2022 na dziedzińcu Wydziału Architektury PWr odbyły się warsztaty 5xR w ramach Festiwalu Nowego Europejskiego Bauhausu. Przetworzono 2 worki butelek PET w dwa kwietniki i siedzisko, które można oglądać w holu Wydziału. Inicjatywę wzbogaciły prezentacje projektów studenckich realizujących idee: inkluzywności, uniwersalności, wspólnoty i zrównoważenia w architekturze. Cieszymy się, że byliście Państwo z nami i bardzo dziękujemy wszystkim Studentom, członkom Samorządu Studenckiego, koła BIMiś, Doktorantom i Prowadzącym, który wsparli nas zapałem, kreatywnością i wiedzą. Zapraszamy do wirtualnej galerii wydarzenia.

Organizatorki 5xR

Agnieszka Dobrzyńska-Jarosz i Joanna Jabłońska