TANDEMKURS

Deutsch – polnische Summer School
in Hannover

tandemkurs.jpg

Zapraszamy studentów  PWr do uczestnictwa w kursie tandemowym języka niemieckiego organizowanym przez Studium Języków Obcych PWr we współpracy z Hochschule Hannover. W ramach projektu (7 edycja) studenci polscy mają zajęcia językowe z wykładowcami z Niemiec (do południa) oraz współpracują ze studentami niemieckimi w tandemach, realizując wspólne zadania (po południu). Przewidujemy bogaty program zajęć dodatkowych, wspólne zwiedzanie Hanoweru i integrację.
Do opłacenia koszt podróży do Hanoweru i częściowo wyżywienie. Organizatorzy zapewniają kurs językowy, zakwaterowanie (noclegi ze śniadaniem) oraz program dodatkowy.
Wymagania – znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1 i chęć zaangażowania

Liczba miejsc ograniczona!

Wszelkie informacje i zgłoszenie uczestnictwa: anna.kania@pwr.edu.pl