THE LIFE FRAMES - wyróżnienie honorowe dla zespołu studentek WA!

Data: 24.01.2022

Polki zdominowały podium konkursu Hangar Ticinum. Nasze studentki: Aleksandra Piechota, Marcelina Terelak , Kamila Boroch i Katarzyna Jasińska otrzymały za projekt pt. "THE LIFE FRAMES" honorowe wyróżnienie!

Projekt opierał się na renowacji w celu przywrócenia życia w budynku o bogatej historii, tak aby hangar na nowo wypełnił się użytkownikami i znowu stał się opiekunem rzeki Ticino. Mnogość przewidzianych funkcji spowoduje, że obiekt będzie żyć 24 godziny na dobę. Hangar będzie miejscem skąd wychodzić będą ludzie bogatsi o doświadczenia i zainteresowania, a sama jego przestrzeń będzie strefą zacieśniania więzi społeczeństwa i rozwijania swoich umiejętności - jak wspomniały autorki pracy.

THE LIFE FRAMES