Warsztaty Miniforma 2, etap I

Data: 05.06.2024

W weekend 25-26 maja w siedzibie SAPR O.Wrocław odbył się I etap warsztatów MINIFORMA 2!

W tym roku studenci I roku mieli za zadanie przyjrzeć się okolicy ulicy Pomorskiej i zaprojektować małą formę przestrzenną służącą rekreacji.

Trzy zespoły pięknie poradziły sobie z tym zadaniem!

Warsztaty rozpoczęły się prelekcją Mikołaja Smoleńskiego z CH+ Architekci, Studenci mieli też okazję porozmawiać z Właścicielką galerii POCO, która mieści się przy ulicy Pomorskiej. Tutorami byli architekci i członkowie SARP oraz nauczyciele akademiccy z Wydziału Architektury PWr oraz Wydziału Sztuki i Architektury Politechniki w Libercu (Czechy). Czekamy na lipcowy etap drugi warsztatów, podczas którego budowane będą prototypy i zostanie wybrana zwycięska koncepcja przeznaczona do realizacji.

Warsztaty organizowane są przez SARP O. Wrocław i Wydział Architektury PWr.

Ciąg dalszy nastąpi - bądźcie czujni!

Autorzy zdjęć: Joanna Krajewska, Agnieszka Dobrzyńska-Jarosz, Marcin Jarosz