Warsztaty PLEA

Data: 24.04.2024

warsztaty_plea.jpg

Serdecznie zapraszamy studentów kierunków projektowych do udziału w wyjątkowym, jednodniowym think-tanku!

Program konferencji PLEA 2024 został uzupełniony o jednodniowe, studenckie warsztaty projektowe Instant Climate Hub. Warsztaty odbędą się 26 czerwca 2024 r. na Wydziale Architektury i będą miały na celu stworzenie wizji jego zrównoważonej przyszłości.

Aby zaaplikować do wzięcia udziału, należy wysłać wiadomość na adres workshop@plea2024.pl, załączając 1 stronę przedstawiającą własny projekt, który proponuje rozwiązania wspierające bioróżnorodność, zrównoważony rozwój czy inkluzywność w projektowaniu architektoniczno-urbanistycznym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 maja 2024 r.

Potwierdzenie uczestnictwa nastąpi do 8 maja 2024 r.

Więcej informacji na stronie organizatora plea2024.pl