Warsztaty ProtoLAB 2023

Data: 26.05.2023

Trwa rekrutacja na warsztaty ProtoLAB design & build 2023!

Warsztaty „ProtoLAB” wywodzą się z tradycji Szkół Letnich, organizowanych na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i inspirowane są innowacyjnymi metodami uczenia architektury na najlepszych uczelniach na świecie.

Wydarzenie skierowane jest głównie dla studentów architektury i kierunków pokrewnych. Warsztaty podzielone są na dwie części: projektową, online i wykonawczą, na miejscu. Dzięki temu uczestnicy, pracująć w międzynarodowych zespołąch, będą mieli okazję odpowiedzieć na jedno z zadań projektowych, a następnie zbudować zaprojektowane wcześniej obiekty architektoniczne.

Warsztaty projektowe online odbędą się od 7 do 14 lipca 2023 roku. Część projektowa zostanie uzupełniona wykładami na temat metod projektowania i produkcji, charakterystyki materiałów, zrównoważonego projektowania i wielu innych. Faza produkcyjna odbędzie się między od 22 do 30 lipca 2023 r. w starej zajezdni tramwajowej Czasoprzestrzeń.

Opłata za część projektową wynosi 70 €, za wykonawczą 130 €, a pakiet warsztatów online i onsite wynosi 170 €. Opłata obejmuje ubezpieczenie, lunche, materiały budowlane, opiekę oraz nadzór profesjonalnych instruktorów w zakresie projektowania i technologii produkcji, a także wyposażenie w profesjonalne narzędzia budowlane.

Termin rejestracji na warsztaty ProtoLAB design & build 2023 upływa 02.06.2023 r., aby wziąć udział należy wypełnić formularz rekrutacyjny, dostępny pod poniższym linkiem https://forms.gle/7R4JJAskci3dvPL66, oraz przesłać swoją interpretację tematu tegorocznej edycji wydarzenia LOADING...

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia https://fb.me/e/3oTR8tRjY

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

protolab_poster.jpg