Warsztaty studenckie PRP: „Myśl globalnie, działaj lokalnie: Ograniczmy zanieczyszczenia powietrza we Wrocławiu”

Data: 09.08.2024

Zapraszamy wszystkich studentów architektury i architektury krajobrazu we Wrocławiu!

okladka.jpg

Czy pasjonujesz się rozwiązywaniem globalnych problemów zrównoważonego rozwoju za pomocą lokalnych rozwiązań? Jeśli jesteś studentką lub studentem architektury lub architektury krajobrazu, który chce mieć namacalny wpływ na swoją lokalną społeczność, dołącz do PRP we Wrocławiu na ekskluzywne warsztaty poświęcone poprawie jakości powietrza poprzez projektowanie.

Nasze warsztaty „Myśl globalnie, działaj lokalnie – ograniczanie zanieczyszczenia powietrza we Wrocławiu” podejmą ważny problem zanieczyszczenia powietrza. Odkryjesz, w jaki sposób planowanie przestrzenne, architektura i projektowanie krajobrazu mogą tworzyć zdrowsze środowiska miejskie, a także uzyskasz informacje od profesjonalistów z branży i międzynarodowych ekspertów na temat tego problemu. To nie jest tylko teoria – Twoje pomysły mogą potencjalnie rozpocząć prawdziwe rozmowy z miastem i doprowadzić do znaczących zmian we Wrocławiu.

• Kto: Studenci architektury i krajobrazu
  • Kiedy: 24-27 września (z opcjonalną wizytą na działce 23 września po południu)
  • Gdzie: Wrocław, SARP, ul. Oławska 21
  • Koszt: Bezpłatnie!

Pod okiem architektów, urbanistów i projektantów krajobrazu PRP z Wrocławia i naszego studia w Wielkiej Brytanii będziesz pracować nad realnymi rozwiązaniami i zdobędziesz bezcenną wiedzę. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim z pomocą w języku polskim.

Dlaczego warto dołączyć?

• Zaprezentuj swoją pracę: Najlepszy projekt zostanie zaprezentowany podczas naszego corocznego wydarzenia PRP Away Day we Wrocławiu, co da Ci platformę do zaprezentowania swoich pomysłów przed panelem krajowych i międzynarodowych ekspertów.
  • Ekskluzywny dostęp: Weźmiesz udział w specjalnych wykładach, interaktywnych warsztatach i afterparty, które są częścią wydarzenia PRP.
  • Możliwości mentoringu: Otrzymasz wskazówki od wiodących profesjonalistów, które pomogą Ci rozwijać karierę lub osiągnięcia naukowe.

Jak się zgłosić?

Warsztaty są otwarte dla studentów architektury i architektury krajobrazu, którzy dobrze władają językiem angielskim (warsztaty będą prowadzone w języku angielskim z pomocą w języku polskim).

Zainteresowani studenci powinni wysłać wiadomość na adres workshop@prp-co.uk, dołączając jednostronicowy dokument (pdf lub jpg, maks. 10 mb) prezentujący jeden ze swoich zrównoważonych projektów.

• Termin składania wniosków: 23 sierpnia 2024 r., 23:59
  • Powiadomienie o przyjęciu: do 30 sierpnia 2024 r.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji na temat warsztatów, odwiedź naszą stronę internetową https://www.prp-co.uk/news/student-workshop-climate-pollution-wroclaw/ lub skontaktuj się z nami pod adresem workshop@prp-co.uk.

Czekamy na Twoje pomysły.

Zgłoś się już teraz!