Wycieczka studentów/ek I roku do Odra Centrum

Data: 03.06.2024

W dniu 22 maja w ramach zajęć z Elementów projektowania architektonicznego i urbanistycznego Studenci I roku naszego Wydziału mieli przyjemność zwiedzić obiekt Odra Centrum zacumowany przy moście Grunwaldzkim we Wrocławiu. Podczas wycieczki poznali Prezesa Fundacji OnWater, p. Kamila Zarembę, który oprowadził grupę po obiekcie i najbliższym otoczeniu oraz opowiedział o sposobie realizacji obiektów na wodzie, niezbędnej infrastrukturze technicznej, możliwych problemach i rekomendowanych rozwiązaniach.

Studenci w ramach kursu realizują zespół jednostek mieszkaniowych na wodzie, dlatego z uwagą słuchali wskazówek i zadawali dużo pytań, by móc dopracować swoje projekty przed finalnym oddaniem!

Autorzy zdjęć: dr inż. arch. Joanna Krajewska, dr inż. arch. Agnieszka Dobrzyńska-Jarosz, stud. Mateusz Kania