Wydział Architektury PWr i Builder Science

Data: 11.03.2021

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Builder Science – nr 3, marzec 2021, przygotowanego
w ramach współpracy Redakcji i Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Wydanie poświęcone jest aktualnemu tematowi zdrowia w architekturze. Zakres tematyczny poruszony przez Autorów artykułów dotyczy czterech grup problemowych i obejmuje:

• Teorię zdrowej architektury,
  • Aspekt zdrowotny w projektowaniu miast i struktur urbanistycznych,
  • Aspekt zdrowotny w projektowaniu architektury mieszkaniowej i miejsc pracy,
  • Aspekt zdrowotny w projektowaniu architektury ośrodków leczniczych, wypoczynkowych
    i edukacyjnych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią artykułów:

builder_science_cover_marzec_2021_po_iii1.jpg