Wyniki Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Inżynierską na kierunku: Architektura

Data: 17.05.2023

W dniu 4 kwietnia 2023 r. na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej zostało przeprowadzone posiedzenie komisji konkursowej w ramach Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Inżynierską Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej na Kierunku Architektura, w roku akademickim 2022/2023.

Komisja konkursowa przeprowadziła obrady w następującym składzie:

1. Prof. dr hab. inż. arch. Barbara Gronostajska – Dziekan Wydziału Architektury;
  2. Dr inż. arch. Roman Czajka – Prodziekan ds. Kształcenia;
  3. Dr hab. inż. arch. prof. PWr Joanna Jabłońska – Prodziekan ds. Badań i Współpracy Międzynarodowej;
  4. Dr inż. arch. Andrzej Sobolewski
  5. Dr inż. arch. Anna Berbesz – sekretarz

Na kierunku Architektura komisja wyłoniła trzy nagrody główne oraz jedno wyróżnienie:

I nagroda:

„KADR” CENTRUM FILMU I SZTUKI W LEGNICY

autor: inż. arch. Katarzyna Kuriata,     promotor: dr inż. arch. Ada Kwiatkowska

II nagroda:

OŚRODEK READAPTACYJNO-KONDYCYJNY DLA WETERANÓW

autor: inż. arch. Natalia Madej,     promotor: dr inż. arch. Marek  Lamber

III nagroda:

EXTENTA VITAE: CENTRUM ŚWIADOMOŚCI EKOLOGICZNEJ

autor: inż. arch. Agnieszka Laska,     promotor: dr inż. arch. Ada Kwiatkowska