Wyniki konkursu na Najlepszą Pracę Inżynierską WA

Data: 28.05.2022

W dniu 25 kwietnia 2022 r. na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej zostało przeprowadzone posiedzenie komisji konkursowej w ramach Konkursu na Najlepszą Pracę Inżynierską Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej na Kierunkach Architektura i Gospodarka Przestrzenna w roku akademickim 2020/2021.

Komisja konkursowa przeprowadziła obrady w następującym składzie:

1. Prof. dr hab. inż. arch. Barbara Gronostajska – Dziekan Wydziału Architektury;
  2. Dr inż. arch. Roman Czajka – Prodziekan ds. Kształcenia;
  3. Dr hab. inż. arch. prof. PWr Joanna Jabłońska – Prodziekan ds. Badań i Współpracy Międzynarodowej;
  4. Dr inż. arch. Andrzej Sobolewski
  5. Dr inż. arch. Anna Berbesz – sekretarz

Na kierunku Architektura komisja wyłoniła trzy nagrody główne oraz dwa równorzędne wyróżnienia:

I nagroda:

El Pantà de Sau. Ośrodek interpretacji dziedzictwa kultury,
autorka: Maja Stankowska, promotor: dr inż. arch. Marek Lamber

II nagroda:

Dzіva telpa. Projekt kolumbarium z kaplicą cmentarną na Cmentarzu Leśnym w Rydze,
autor: Michał Grądowy, promotor: dr inż. arch. Marek Lamber

III nagroda:

Nigro. Nature Iceland Greenhouse Restaurant Observatory,
autor: Jakub Pietrucha, promotor: dr inż. arch. Kajetan Sadowski