WYNIKI KONKURSU STUDENCKIEGO

Data: 26.01.2022

WYNIKI KONKURSU NA OPRACOWANIE KONCEPCJI TERENU USŁUG KULTURY Z MUSZLĄ KONCERTOWĄ W STRZEGOMIU

Posiedzenie jury konkursu studenckiego na opracowanie koncepcji terenu usług kultury z muszlą koncertową w Strzegomiu odbyło się dnia 24 stycznia 2022 roku i miało formę spotkania online. W toku obrad jury zdecydowano się na nieprzyznawanie I nagrody. Przyznano II i III nagrodę oraz wyróżnienie honorowe.

• II nagrodę, o wartości 6500 zł brutto, otrzymuje Jan Warchoł za pracę oznaczoną kodowo nr 306777. Jury doceniło rozwiązanie amfiteatru jako oszczędnej formy kubaturowej w powiązaniu z lekką konstrukcją, odpowiednie odczytanie kontekstu otoczenia i przedstawienie w sposób najbardziej kompleksowy układu funkcjonalno-przestrzennego zagospodarowania terenu.
  • III nagrodę, o wartości 5500 zł brutto, otrzymuje Fryderyk Karzkowiak za pracę oznaczoną kodowo nr 500464, w której sposób rozmieszczenia funkcji na działce odpowiada wymogom stawianym w regulaminie, a tym samym wymogom Inwestora
  • Wyróżnienie honorowe, o wartości 3000 zł brutto, otrzymuje zespół w składzie Dominik Gromek, Bartosz Tenenberg za pracę oznaczoną kodowo nr 583721. Praca nie nie spełnia wymogów regulaminu konkursu, komisja podkreśliła jednak, że mimo braków formalnych, ideowo w sposób trafny odnosi się do walorów krajobrazowych Strzegomia, wykorzystując jako nośnik idei charakterystyczny materiał, jakim jest kamień i odnosząc się bezpośrednio do wyglądu kamieniołomu

Na tym posiedzenie jury zakończono.

praca_nr_1__plansza_nr1.jpg praca_nr_1_plansza_nr_2.jpg