Wyróżnienia dla Studentek WA w 11. edycji konkursu „Najlepszy Dyplom — Architektura”

Data: 28.02.2023

W lutym 2023 roku rozstrzygnięta została 11. edycja konkursu „Najlepszy Dyplom — Architektura” czasopisma Architektura & Biznes. W konkursie brały udział prace inżynierskie i magisterskie obronione w latach 2020–2022. Wśród wyróżnionych znalazły się Studentki Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej: Klaudia Trębska (druga nagroda, projekt:„Tjukula Jukurrpa. Ośrodek rehabilitacyjny dla koali australijskich”, promotor: dr inż. arch. Marek Lamber) oraz Dobrochna Lata (wyróżnienie, projekt: „Nowa geografia: Antropocentrum. Muzeum historii nienaturalnej w Katowicach”, promotorka: dr inż. arch. Ada Kwiatkowska).

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.architekturaibiznes.pl/wyniki-11-edycji-konkursu-najlepszy-dyplom-architektura,23352.html?fbclid=IwAR2sWXQETKnE3Hky4iv9wr-biOhwLFae95fJQT7pHLjo37_hHJn_tbjJHDk