Zabawa w dom

Data: 23.03.2023

Zabawa w dom

Wystawa projektów studentów 3. semestru Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej

Otwarcie: 24.03.2023, godz. 18:00
Galeria SARP o/Wrocław, ul. Oławska 21

Koncepcje małych zespołów mieszkaniowych są podsumowaniem naszych zajęć projektowych na 3. semestrze architektury. Wspólnie skupiliśmy się na studiowaniu zagadnienia i sposobu rozumienia domu jednorodzinnego w naszej kulturze. W czasie zajęć bardzo dużo czasu poświęciliśmy na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: czym właściwie jest dom? Mimo, że to nasze początki w projektowaniu, to dla każdego z nas proces był stopniowym nabieraniem świadomości o wielowymiarowości architektury, potrzeby jej ciągłego rozwoju i lepszego zrozumienia jej relacji ze środowiskiem.

~ dr hab. arch. Łukasz Wojciechowski, dr arch. Paweł Buck