Zaproszenie na konferencję ArchReSci 24

Data: 14.12.2023

Szanowni Państwo,

w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku organizujemy drugą konferencję z cyklu Architecture-Research-Science (ArchReSci_2024). Program zeszłorocznej konferencji i materiały informacyjne są dostępne na stronie http://archresci.pwr.edu.pl.

Celem cyklu konferencji ArchReSci (Architecture-Research-Science) jest prezentacja najnowszych metod, technik i sposobów prowadzenia badań nie tylko w szeroko rozumianej dyscyplinie architektura i urbanistyka, ale też w dyscyplinach pokrewnych: ochronie dziedzictwa, geografii społeczno-ekonomicznej i gospodarce przestrzennej oraz wszystkich tych, których przedstawiciele zajmują się miastem, architekturą i zabytkami.

Obrady w dniach 18, 19 kwietnia 2024 roku odbędą się w formie on-line oraz w dniu 20 kwietnia 2024 roku stacjonarnie w gmachu Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Zapraszamy do udziału w konferencji.

Zgłoszenia należy kierować w terminie do 20 grudnia 2023 roku wypełniając formularz zapisowy: ➔ link do formularza
W razie wątpliwości pytania proszę kierować na adres mailowy (archresci@pwr.edu.pl)

prof. dr hab. arch. Ewa Łużyniecka

dr inż. arch. Alicja Hoyenski , sekretarz ArchReSci

Uwaga:

1. organizatorzy nie pobierają opłat,

2. w razie bezpośredniego przyjazdu do Wrocławia nie będą refundowane koszty delegacji i noclegów, 3. ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonanie wyboru spośród proponowanych wystąpień.

Formularz zapisowy (PL):