mgr inż. Agata Łopuszyńska

Wrocław,  09.02.2022 r.

Rada Dyscypliny Naukowej Architektura i Urbanistyka

Politechniki Wrocławskiej

zawiadamia, że 24 lutego 2022 roku o godz. 10.00 w trybie zdalnym, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:

mgr inż. Agaty Łopuszyńskiej

pt.: „Polityka oświetleniowa jako element zrównoważonego planowania obszarów zurbanizowanych ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska zanieczyszczenia światłem”.

Promotor:

dr hab. inż. arch. Magdalena Belof, prof. uczelni

Politechnika Wrocławska

Recenzenci:

Prof. dr hab. inż. arch. Grażyna Schneider-Skalska

Politechnika Krakowska

Prof. dr hab. inż. arch. Elżbieta Przesmycka

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Wydział Architektury i Sztuk Pięknych

Osoby zainteresowane obroną mogą wziąć w niej udział wykorzystując podany niżej link:

Identyfikator spotkania: 953 9689 0915

Kod dostępu: RTBVxX

Zainteresowani mogą zapoznać się z treścią rozprawy doktorskiej w Bibliotece Głównej Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27 oraz ze streszczeniem i recenzjami na stronie internetowej Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.